[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[Web Creator] [LMSOFT]
Головною метою Асоціації визначено:
сприяння апробації та впровадженню існуючих, розробки власних нових навчальних та виховних технологій, які відповідають принципам діяльності Асоціації та задоволення та захист законних соціальних, професійних, творчих, вікових та інших спільних інтересів своїх членів.
  Основними завданнями діяльності Асоціації визначено:
- сприяння здійсненню наукових досліджень, розповсюдженню нової освітньої парадигми, впровадженню новітніх методик та технологій навчання та їх незалежній експертизі;
- сприяння розробці, апробації нових технічних та мультимедійних засобів навчання.

Асоціація зареєстрована в Міністерстві юстиції України .
Реєстраційне свідоцтво №2403 від 01 березня 2006 р.
Конкурс "Учитель року - 2005" в у самому розпалі. Всі вже встигли перезнайомитись і надзвичайно не хотілось розлучатись. Зайшла мова про командну гру. А чому би й ні? Невже такий центр фізичного інтелектуального потенціалу не зможе об'єднати навколо себе подібних? Пролунала сакраментальна фраза : "Створимо асоціацію учителів фізики України!". Все логічно: на конкурсі представлені всі регіони країни, люди професійно компетентні, та й чим це може завадити спілкуванню? А проблем в фізичній освіті сьогодні достатньо : від критеріїв оцінювання до обладнання фізичних кабінетів. Новонароджений колектив обіцяє стати цікавим і нестандартним способом просування прогресивної думки. Час плине, з'являються нові ідеї, розпочинається підготовча робота.
Сьогодні Асоціація cтворена. Установчий з'їзд Асоціації відбувся 29 липня 2005 року в Дитячому оздоровчому комплексі "Чайка", Кам'янець-Подільського району, Хмельницької області.
Всеукраїнська громадська організація "Асоціація учителів фізики "Шлях освіти - ХХІ"
"Єдиний розумний спосіб навчати людей — це подавати їм приклад."
 (Альберт Ейнштейн)
Історія створення