відображення
сортування нова вкладка
email:
Пошук       Вибрана Вершина:       Вершина2:

матрична структура


Області р,Т-параметрів проведення експериментів при вивченні інфільтрації розплавів і флюїдів в матричній нітрид бору на фоні ліній рівноваг BN [64], вуглецю [36] і ліній плавлення Cu і кальциту [46].
  • При більш високих температурах активізуються процеси збиральної рекристалізації, що призводять до трансформації наноструктури в напрямку від субмікронного до мікронного стану зеренної структури КНБ. До температур рівня 2100 °С в ПНБ не спостерігаються будь-які структурні зміни, що призводять до його ущільнення, тобто матеріал зберігає матричну неупорядковану структуру [28, 29]. Завдання роботи включали: 1) з використанням АВТ-30 відпрацювання методики проведення експериментів з інфільтрації розплавів міді та кремнію в матричну структуру ПНБ та капілярно-пористу структуру КНБ в умовах високих тисків і температур тощо.
  • Загальна схема проведення експериментів в разі вивчення процесів інфільтрації розплаву міді та флюїду кальциту в матричну структуру піролітичного BN пояснює вибір термобаричних умов, виходячи з відомих даних про положення ліній рівноваг між твердими фазами BN і вуглецю, а також кривих плавлення Cu і CaCO3 (рис. 2.6).


Супермножина:

Споріднені вершини: