Змінити режим перегляду


АНАЛІЗ
 Властивості об’єктів:

Відділення заповідника

Код відділення РПЗ

Латинська назва

Статус

Флора Рівненського природного заповідника



НАЗВА Латинська назва
Статус
Код відділення РПЗ
Відділення заповідника
1
()
Сон широколистий
Pulsatilla latifolia БК 4 Сомине
2
()
Астрагал піщаний
Astragalus arenarius L. PPP 2,4 Переброди, Сомине
3
()
Багатоніжка звичайна
Polvpodium vulgare L. PPP 1 Білоозерське
4
()
Верба лапландська
Salix lapponum PPP 1,2,3,4 всі відділення
5
()
Гвоздика несправжньо- розчепірена
Dianthus pseudoscuar- rosus PPP 2 Переброди
6
()
Голокучник дубовий
Gymnocarpium dryopteris PPP 1,2,3,4 всі відділення
7
()
Звіробій сланкий
Hypericum humifusum PPP 1 Білоозерське
8
()
Зіновать регенсбурзька
Chamaecytisus ratisbonensis PPP 1,4 Білоозерське, Сомине
9
()
Їжача голівка мала
Sparganium minimu PPP 2,3 Переброди, Сира Погоня
10
()
Кадило сарматське
Melittis sarmatica PPP 1 Білоозерське
11
()
Келерія велика
Koeleria grandis PPP 1,2,3,4 Білоозерське, Переброди, Сира Погоня, Сомине
12
()
Китятки гіркуваті
Polygala amarella PPP 1,2,3,4 Білоозерське, Переброди, Сира Погоня, Сомине
13
()
Латаття біле
Nymphaea alba PPP 1,2,3,4 Білоозерське, Переброди, Сира Погоня, Сомине
14
()
Латата снітно-біле
Nymphaea Candida PPP 1,2,3,4 Білоозерське, Переброди, Сира Погоня, Сомине
15
()
Малий комонник зігнутий
Succisella inflexa PPP 1,2,3,4 Білоозерське, Переброди, Сира Погоня, Сомине
16
()
Мучниця звичайна
Arctostaphvlos uva-ursi PPP 2 Переброди
17
()
Осока багнова
Carex limosa PPP 2 Переброди
18
()
Осока дводомна
Carex dioica PPP 1,2 Білоозерське, Переброди
19
()
Осока тонко- кореневищна
Carex chordorriza PPP 1,2,4 Білоозерське, Переброди, Сомине
20
()
Пухирник малий
Untricularia minor PPP 2,3,4 Переброди, Сира Погоня, Сомине
21
()
Пухирник середній
Untricularia intermedia PPP 1,2,3,4 Білоозерське, Переброди, Сира Погоня, Сомине
22
()
Ринхоспора біла
Rhynchospora alba PPP 1,2,3,4 Білоозерське, Переброди, Сира Погоня, Сомине
23
()
Рододендрон жовтий
Rhododendron luteum PPP 3,4 Сира Погоня, Сомине
24
()
Росичка круглолиста
Drosera rotundifolia PPP 1,2,3,4 Білоозерське, Переброди, Сира Погоня, Сомине
25
()
Ситник розчепірений
Juncus effuses PPP 1,2,3,4 Білоозерське, Переброди, Сира Погоня, Сомине
26
()
Тирлич звичайний
Gentiana pneumonanthe PPP 1,2,3,4 Білоозерське, Переброди, Сира Погоня, Сомине
27
()
Тисдалія голостебла
Teesdalia nudicaulis PPP 1 Білоозерське
28
()
Щитник австрійський
Drvopteris austriaca PPP 1,2,3,4 Білоозерське, Переброди, Сира Погоня, Сомине
29
()
Щитник гребенястий
Dryopteris cristata PPP 1,2,3,4 Білоозерське, Переброди, Сира Погоня, Сомине
30
()
Смілка литовська
Silene lithuanica ЄЧС 1,2,3,4 Білоозерське, Переброди, Сира Погоня, Сомине
31
()
Козельці українські
Tragopogon ucrainicus ЄЧС 1,2,3 Білоозерське, Переброди, Сира Погоня
32
()
Баранець звичайний
Hupperzia selafio ЧКУ (I) 1 Білоозерське
33
()
Береза темна
Betula obscura ЧКУ (I) 1 Білоозерське
34
()
Булатка довголиста
Cephalanthera longifolia ЧКУ (II) 1 Білоозерське
35
()
Верба чорнична
Salix myrtilloides ЧКУ (І) 1,2,3,4 Всі відділення
36
()
Гніздівка звичайна
Neottia nidus-avis ЧКУ (III) 3 Сира Погоня
37
()
Гудайера повзуча
Goodyera repens ЧКУ (II) 1,2 Білоозерське, Перебродівське
38
()
Діфазіаструм сплюснутий
Diphaziastrum comnlanatun ЧКУ (II) 1,2 Білоозерське, Перебродівське
39
()
Журавлина дрібноплода
Oxycoccus microcarpus ЧКУ (І) 3 Сира Погоня
40
()
Коручка болотна
Epipactis palustris ЧКУ (II) 4,2 Сомине, Переброди
41
()
Коручка темно-червона
Epipactis atrorubens ЧКУ (III) 1,3 Білоозерське, Сира Погоня
42
()
Коручка чемерниковидна
Epipactis helleborine ЧКУ (II) 1,3 Білоозерське, Сира Погоня
43
()
Лікоподіелла заплавна
Lycopodiella inundata ЧКУ (II) 1,3 Білоозерське, Сира Погоня
44
()
Лілія лісова
Lilium martagon ЧКУ (II) 1,3 Білоозерське, Сира Погоня
45
()
Любка дволиста
Platanthera bifolia ЧКУ (III) 1 Білоозерське
46
()
Любка зеленоквіткова
Platanthera chlorantha ЧКУ (III) 1 Білоозерське
47
()
Молодильник озерний
Isoetes lacustris ЧКУ (II) 1 Білоозерське
48
()
Пальчатокорінник м’ясочервоний
Dactylorhyza incarnata ЧКУ (III) 1,4,2 Білоозерське, Сомине, Переброди
49
()
Пальчатокорінник Фукса
Dactylorhyza tuchsii ЧКУ (III) 4 Сомине
50
()
Плаун річний
Lycopodium annotinum ЧКУ (II) 1,2,3 Білоозерське, Переброди, Сира Погоня
51
()
Росичка англійська
Drosera anglica ЧКУ (І) 1,3 Білоозерське, Сира Погоня
52
()
Росичка середня
Drosera intermedia ЧКУ (І) 1,2,3,4 Білоозерське, Переброди, Сира Погоня, Сомине
53
()
Ситник бульбистий
Juncus bulbosus ЧКУ (III) 1,2,3,4 Білоозерське, Переброди, Сира Погоня, Сомине
54
()
Хамарбія болотна
Hammarbia paludosa ЧКУ (І) 4 Сомине
55
()
Хамедафна чашкова
Chamaedaphne calyculata ЧКУ (І) 3 Сира Погоня
56
()
Цибуля ведмежа
Allium ursinum ЧКУ (II) 3 Сира Погоня
57
()
Шеихцерія болотна
Scheuchzeria palustris ЧКУ (І) 1,2,3,4 Білоозерське, Переброди, Сира Погоня, Сомине
58
()
Шолудивник
Pedicularis sceptrum- carolinum ЧКУ (І) 4 Сомине
59
()
Щитолистник звичайний
Hydrocotyle vulgaris ЧКУ (II) 4 Сомине
60
()
Латаття сніжно-біле
Nymphaea Candida PPP 1,2,3,4 Білоозерське, Переброди, Сира Погоня, Сомине
61
()
Осока тонко-кореневищна
Carex chordorriza PPP 1,2,4 Білоозерське, Переброди, Сомине
62
()
Види рослин з Додатку 1 Бернської конвенції
63
()
Флора Рівненського природного заповідника
64
()
Регіонально-рідкісні види
65
()
Види рослин з Європейського червоного списку
66
()
Види рослин з Червоної книги України

Страницы: