Змінити режим перегляду


АНАЛІЗ
 Властивості об’єктів:

МАН 2015 (таксономия)



НАЗВА
1
()
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 Вінницької міської ради
2
()
комунального закладу «Навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів «ліцей-школа» Козятинської міської ради Вінницької області
3
()
Вінницького технічного ліцею
4
()
навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей № 7 Вінницької міської ради»
5
()
СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсина Вінницької області
6
()
гімназії (загальноосвітнього навчального закладу гімназії ІІ-ІІІ ступенів гуманітарного__ художньо-естетичного профілю) м.Могилева-Подільського Вінницької області
7
()
ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцею смт. Стрижавка Вінницької області
8
()
Немирівського навчально-виховного комплексу: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей» Немирівської районної ради Вінницької області
9
()
комунального закладу: «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради
10
()
Навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-гімназії №30 імені Т.Шевченка Вінницької міської ради
11
()
навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - ліцею м.Гайсина Вінницької області
12
()
Комунального закладу «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради
13
()
закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Вінницької міської ради
14
()
закладу «Гуманітарна гімназія №1 ім.М.І.Пирогова Вінницької міської ради
15
()
комунального закладу «Гуманітарна гімназія №1 імені М.І.Пирогова Вінницької міської ради
16
()
загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м.Калинівки Вінницької області
17
()
навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - гімназії №6 Вінницької міської ради
18
()
закладу «Навчально-виховний комплекс : загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №2 Вінницької міської ради
19
()
Закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей №7» Вінницької міської ради
20
()
НВК «Гайсинська СЗШ І-ІІІ ступенів — інтернат — гімназія» Вінницької області
21
()
комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №30 імені Т.Шевченка Вінницької міської ради
22
()
закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради
23
()
Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені воїна-інтернаціоналіста С.В. Гаврилюка селища міського типу Крижопіль Вінницької області
24
()
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 м.Калинівки Вінницької області
25
()
Навчально-виховного комплексу «Гайсинської середної загальноосвітної школи-інтернат І-ІІІ ступенів - гімназії» Вінницької області
26
()
Вінницький технічний ліцей
27
()
навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - гімназії №1 міста Хмільника Вінницької області
28
()
загальноосвітньої школи I-III ступенів №20 Вінницької міської ради Вінницької області
29
()
Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бершадського району Вінницької області
30
()
Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. воїна-інтернаціоналіста С.В. Гаврилюка смт Крижопіль Вінницької області
31
()
гімназії (загальноосвітнього навчального закладу ІІ-ІІІ ступенів гуманітарного__ художньо-естетичного профілю) м. Могилева-Подільського Вінницької області
32
()
закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Вінницької міської ради»
33
()
Гавришівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вінницького району Вінницької області
34
()
Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки Вінницької області
35
()
Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №6» Вінницької міської ради
36
()
Вінницького технічного ліцею міста Вінниці
37
()
Ладижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Вінницької області
38
()
закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Вінницької міської ради» Вінницької області
39
()
навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №30 Вінницької міської ради
40
()
навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - гімназії №6 Вінницької міської ради Вінницької області
41
()
Закладу «НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія № 6» Вінницької міської ради Вінницької області
42
()
комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради» Волинської області
43
()
Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради
44
()
Ковельської міської гімназії Ковельської міської ради Волинської області
45
()
комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області
46
()
комунального закладу «Луцька гімназія №18 Луцької міської ради Волинської області
47
()
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 міста Ковеля Волинської області
48
()
Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради
49
()
Комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області
50
()
Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 міста Ковеля Волинської області
51
()
Комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради Волинської області”
52
()
Рокинівського навчально-виховного комплексу Луцької районної ради Волинської області
53
()
Комунального закладу «Луцька гімназія №21 ім. Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»
54
()
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 м. Ківерці Волинської області
55
()
комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Луцької міської ради Волинської області
56
()
комунального закладу «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області
57
()
Загальноосвітнього навчального закладу: комунальний заклад «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області
58
()
Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради Волинської області
59
()
комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 - ліцей» Луцької міської ради Волинської області
60
()
навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів - гімназія» смт.Стара Вижівка Старовижівського району Волинської області
61
()
Прилісненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маневицького району Волинської області
62
()
Головненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Любомльської районної ради Волинської області
63
()
Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 Волинської області
64
()
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Прилісне Маневицького району Волинської області
65
()
навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського м.Каменя-Каширського Волинської області
66
()
навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - дитячий садок» с.Видраниця Ратнівського району Волинської області
67
()
Любомльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Любомльської районної ради Волинської області
68
()
Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 м. Ковеля Волинської області
69
()
Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Волинської області
70
()
комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Луцької міської ради Волинської області
71
()
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів м. Берестечко Горохівського району Волинської області
72
()
комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради» Волинської області
73
()
Навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» м.Горохів Волинської області
74
()
навчально-виховного комплексу «Локачинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» Локачинського району Волинської області
75
()
Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія» смт Стара Вижівка Старовижівського району Волинської області
76
()
Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. В. К. Липинського с. Затурці Локачинського району Волинської області
77
()
комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради Волинської області
78
()
Ковельської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 імені Лесі Українки Волинської області
79
()
комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради
80
()
Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Нововолинської міської ради Волинської області
81
()
Комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 - природничий ліцей Луцької міської ради
82
()
Криворізького природничо-наукового ліцею Криворізької міської ради Дніпропетровської області
83
()
комунального закладу освіти «Фінансово-економічний ліцей» Дніпропетровської міської ради
84
()
комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю
85
()
Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара
86
()
Комунального закладу освіти «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді» Дніпропетровської області
87
()
комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю»
88
()
Комунального закладу освіти “Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат “Дніпро”
89
()
Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №19» Дніпропетровської міської ради
90
()
ліцею природничо-наукового навчання м.Жовтих Вод Дніпропетровської області
91
()
"комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс №139 «Загальноосвітній навчальний заклад-центр творчості «Дума"" Дніпропетровської міської ради"
92
()
комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №3 з профільними класами імені М.Островського» міста Жовті Води Дніпропетровської області
93
()
Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Кривого Рогу Дніпропетровської області
94
()
Криворізької загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням іноземних мов Дніпропетровської області
95
()
Криворізької спеціалізованої школи з вивчення іноземних мов І-ІІІ ступенів №71 Дніпропетровської області
96
()
Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129 Дніпропетровської області
97
()
комунального закладу освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара»
98
()
комунального закладу «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті ім.Олеся Гончара
99
()
комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов - дошкільний навчальний заклад» Дніпропетровської області
100
()
Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс - Ліцей № 100» Дніпропетровської міської ради
101
()
Комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро»
102
()
комунального закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22» Дніпропетровської області
103
()
Криворізької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 з поглибленим вивченням німецької мови Криворізької міської ради Дніпропетровської області
104
()
Навчально-виховного комплексу Криворізька спеціалізована школа із поглибленим вивченням іноземних мов Дніпропетровської області
105
()
Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №42 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
106
()
Комунального закладу «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді м. Кривого Рогу
107
()
Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара
108
()
комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей фізико-математичного профілю
109
()
Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №71 із поглибленим вивченням іноземних мов Криворізької міської ради Дніпропетровської області
110
()
Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
111
()
Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №1» Дніпропетровської міської ради
112
()
Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс №57 «загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - гімназія» Дніпропетровської міської ради
113
()
комунального закладу освіти «Гімназія №3» Дніпропетровської міської ради
114
()
Криворізької педагогічної гімназії Криворізької міської ради Дніпропетровської області
115
()
Комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 43” Дніпропетровської міської ради Дніпропетровської області
116
()
Царичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Царичанської районної ради Дніпропетровської області
117
()
комунального навчального закладу «Хіміко-екологічний ліцей» Дніпропетровської міської ради
118
()
комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №11» Дніпропетровської міської ради
119
()
Комунального закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2
120
()
КЗ «Олександрівська СЗШ» Дніпропетровського району Дніпропетровської області
121
()
Комунального закладу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - гімназія №39» м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області
122
()
Криворізького Центрально-Міського ліцею Дніпропетровської області
123
()
комунального закладу освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара
124
()
Комунального закладу освіти «Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»
125
()
комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс-ліцей №100 «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів» Дніпропетровської міської ради
126
()
Слов'янського педагогічного ліцею Слов'янської міської ради Донецької області
127
()
комунального закладу «Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради Донецької області
128
()
комунального закладу «Маріупольська гімназія №2 Маріупольської міської ради Донецької області
129
()
комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41» Маріупольської міської ради Донецької області
130
()
Краматорської української гімназії Донецької області
131
()
Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Артемівської міської ради Донецької області
132
()
комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41» Маріупольської міської ради Донецької області
133
()
Комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області
134
()
Маріупольського технічного ліцею Донецької області
135
()
комунального закладу «Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №66» Маріупольської міської ради Донецької області
136
()
комунального закладу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №66» Маріупольської міської ради Донецької області
137
()
Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів м. Артемівська Донецької області
138
()
Маріупольської спеціалізованої школи І-ІІІст. №3 з поглибленим вивченням окремих предметів Донецької області
139
()
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням окремих предметів Донецької області
140
()
Навчально-виховного комплексу «гімназія-школа» №27 м. Маріуполя Донецької області
141
()
"комунального закладу «Маріупольський навчально-виховний комплекс «гімназія-школа» №27"" Маріупольської міської ради Донецької області"
142
()
Високопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Донецької області
143
()
Житомирського міського ліцею при Житомирському державному технологічному університеті
144
()
Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5
145
()
Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області
146
()
Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30
147
()
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 м. Житомира
148
()
Новогуйвинської гімназії Житомирської області
149
()
Озерненської гімназії Житомирського району Житомирської області
150
()
Озерненської гімназії Житомирської області
151
()
Житомирської гуманітарної гімназії №1
152
()
Житомирської міської гімназії №3
153
()
Коростенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області
154
()
Ємільчинської гімназії Ємільчинської районної ради Житомирської області
155
()
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 ім. В.В.Бражевського м.Житомира
156
()
Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21
157
()
Хочинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олевського району Житомирської області
158
()
Коднянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Житомирської області
159
()
Коростишівської гуманітарної гімназії №5 Житомирської області
160
()
Ємільчинської гімназії Житомирської області
161
()
навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія-ліцей» №10 м.Бердичева Житомирської області
162
()
Житомирського ліцею №25 імені М.О.Щорса
163
()
Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
164
()
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 м.Житомира
165
()
КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради
166
()
Житомирської міської гуманітарної гімназії №23 імені М.Й.Очерета
167
()
Житомирського екологічного ліцею № 24
168
()
Житомирської загальноосвітньої школи І — ІІІ ступенів № 30__ Житомирської області
169
()
Олевської гімназії Житомирської області
170
()
Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 33 Житомирської області
171
()
Черняхівської гімназії Житомирської області
172
()
Житомирського міського ліцею при Житомирського державному технологічному університеті
173
()
Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Житомирської області
174
()
Житомирського міського колегіуму
175
()
загальноосвітньої школи I-III ступенів №21 міста Житомира
176
()
Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5
177
()
Житомирської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Житомирської міської ради Житомирської області
178
()
Миропільської гімназії Романівського району Житомирської області
179
()
Житомирського ліцею №25 ім. М.О. Щорса
180
()
Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
181
()
Мукачівського ліцею Мукачівської міської ради Закарпатської області
182
()
Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови Ужгородської міської ради Закарпатської області
183
()
класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області
184
()
Великоберезнянської гімназії Великоберезнянської районної ради Закарпатської області
185
()
лінгвістичної гімназії імені Т.Г.Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області
186
()
Велятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області
187
()
Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Виноградівської районної ради Закарпатської області
188
()
багатопрофільного ліцею «Інтелект» - загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Ужгородської міської ради Закарпатської області
189
()
Ізянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області
190
()
Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку Закарпатської області
191
()
Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Виноградівської районної ради Закарпатської області
192
()
Мукачівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня — гімназія” Мукачівської міської ради Закарпатської області
193
()
Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Ужгородської міської ради Закарпатської області
194
()
Мукачівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Мукачівської міської ради Закарпатської області
195
()
Приборжавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області
196
()
Класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області
197
()
Міжгірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Міжгірської районної ради Закарпатської області
198
()
Міжгірської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Міжгірської районної ради Закарпатської області
199
()
Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Мукачівської міської ради Закарпатської області
200
()
Навчально-виховного комплексу «Ужгородський економічний ліцей__ ЗОШ І-ІІ ступенів» Ужгородської міської ради Закарпатської області
201
()
Хустської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Хустської міської ради Закарпатської області
202
()
Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови Ужгородської міської ради Закарпатської області
203
()
Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської області
204
()
Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1 Дубівської селищної ради Тячівського району Закарпатської області
205
()
Рокосівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області
206
()
Драгівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області
207
()
Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Ужгородської міської ради Закарпатської області
208
()
Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області
209
()
Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Ужгородської міської ради Закарпатської області
210
()
Запорізького технічного ліцею
211
()
Запорізької гімназії №6 Запорізької міської ради Запорізької області
212
()
Запорізької гімназії №28
213
()
Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива» Запорізької міської ради Запорізької області
214
()
Запорізького технічного ліцею Запорізької міської ради Запорізької області
215
()
Бердянського муніципального ліцею Бердянської міської ради Запорізької області
216
()
Запорізької гімназії № 28
217
()
Мелітопольської гімназії №19 Мелітопольської міської ради Запорізької області
218
()
КЗ Дніпрорудненська гімназія «Софія» ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Василівської районної ради Запорізької області
219
()
Енергодарського багатопрофільного ліцею Запорізької області
220
()
Запорізького багатопрофільного ліцею № 99
221
()
Запорізького ліцею «Логос» Запорізької області
222
()
Гімназії №1 «Надія» Бердянської міської ради Запорізької області
223
()
Осипенківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Бердянської районної ради Запорізької області
224
()
комунального закладу «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» Запорізької обласної ради
225
()
Гімназії №6 Запорізької міської ради Запорізької області
226
()
КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради
227
()
комунального закладу «Мелітопольська спеціалізована школа-інтернат ІІІ ступеня «Творчість» Запорізької обласної ради
228
()
Запорізької гімназії №6 Запорізької області
229
()
Запорізької гімназії № 6
230
()
Запорізького ліцею «Логос
231
()
Запорізького ліцею №105 Запорізької області
232
()
Запорізької гімназії №93 Запорізької міської ради Запорізької області
233
()
Енергодарського навчально-виховного комплексу №1 Енергодарської міської ради Запорізької області
234
()
Осипенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бердянського району Запорізької області
235
()
комунального закладу «Спеціалізована школа - загальноосвітній навчальний заклад №1 І-ІІІ ступенів м.Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Приморської районної ради Запорізької області
236
()
Запорізького багатопрофільного ліцею №99 Запорізької міської ради Запорізької області
237
()
Мелітопольської гімназії №10 Мелітопольської міської ради Запорізької області
238
()
Андріївської спеціалізованої різнопрофільної школи І-ІІІ ступенів Бердянської районної ради Запорізької області
239
()
Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бердянської районної ради Запорізької області
240
()
Запорізької гімназії №50 Запорізької міської ради Запорізької області
241
()
Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради
242
()
Запорізького колегіуму “Елінт” Запорізької області
243
()
Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива»
244
()
Запорізької гімназії №45
245
()
Мелітопольської гімназії № 5 Запорізької області
246
()
Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32
247
()
Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Запорізької області
248
()
Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області
249
()
Запорізького багатопрофесійного ліцею «Перспектива» Запорізької міської ради
250
()
Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області
251
()
Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30
252
()
Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради
253
()
Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області
254
()
Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради
255
()
Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради Івано-Франківської області
256
()
Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області
257
()
Голинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуської районної ради Івано-Франківської області
258
()
Калуського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10-ліцей» Калуської міської ради Івано-Франківської області
259
()
Калуської гімназії Калуської міської ради Івано-Франківської області
260
()
Коломийського навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» Коломийської міської ради Івано-Франківської області
261
()
Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради
262
()
Надвірнянського ліцею Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області
263
()
Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням іноземної мови Рогатинської районної ради Івано-Франківської області
264
()
Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради
265
()
Яремчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Яремчанської міської ради Івано-Франківскої області
266
()
Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради
267
()
Войнилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуської районної ради Івано-Франківської області
268
()
Рогатинської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням іноземної мови Рогатинської районної ради Івано-Франківської області
269
()
Івано-Франківської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 2
270
()
Калуського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10-ліцей» Калуської міської ради Івано-Франківської області
271
()
Калуського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 - ліцей» Калуської міської ради Івано-Франківської області
272
()
Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області
273
()
Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області
274
()
Івано-Франківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-ліцей № 23» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Івано-Франківської міської ради
275
()
Калуського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10-ліцей» Калуської міської ради Івано-Франківської області
276
()
Калуського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №10-ліцей» Калуської міської ради Івано-Франківської області
277
()
Калуської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови Калуської міської ради Івано-Франківської області
278
()
Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Калуської міської ради Івано-Франківської області
279
()
фізико-технічного ліцею при Івано-Франківському технічному університеті нафти і газу
280
()
Вільшаницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради Івано-Франківської області
281
()
Білоцерківського економіко-правового ліцею Білоцерківської міської ради Київської області
282
()
Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Київської області
283
()
Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Київської області
284
()
Славутицького ліцею Славутицької міської ради Київської області
285
()
Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради Київської області
286
()
Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Білоцерківської міської ради Київської області
287
()
Щасливського навчально-виховного комплексу Бориспільської районної ради Київської області
288
()
Рокитнянського районного ліцею Київської області
289
()
Фастівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Київської області
290
()
Броварської гімназії ім.С.І.Олійника Київської області
291
()
БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня» Київської області
292
()
Іванківського районного ліцею Київської області
293
()
навчально-виховного комплексу «Міцва-613» м.Білої Церкви Київської області
294
()
Тетіївського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів__ природничо-математичний ліцей” Київської області
295
()
Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 Київської області
296
()
Рокитнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Київської області
297
()
Навчально-виховного комплексу «Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІ ступенів» Київської області
298
()
Богуславської спеціалізованої школи №1 - загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Київської області
299
()
комунального закладу Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Київської області
300
()
Сквирського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 - дитячий садок»
301
()
Богуславської спеціалізованої школи №1-загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Богуславської районної ради Київської області
302
()
Фастівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Київської області
303
()
Білоцерківського економіко-правового ліцею Київської області
304
()
Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Київської області
305
()
Технічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Вишгородської міської ради Київської області
306
()
навчально-виховного комплексу «Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІ ступенів» Сквирської міської ради Київської області
307
()
Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 Київської області
308
()
Григорівської ЗОШ І-ІІІст. Обухівського району Київської області
309
()
Жукинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вишгородського району Київської області
310
()
Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 Київської області
311
()
Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Київської області
312
()
Козинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миронівського району Київської області
313
()
Северинівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Київської області
314
()
Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва Київської області
315
()
Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв)
316
()
ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради Кіровоградської області
317
()
Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат - школа мистецтв)
318
()
Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу «Гімназія-інтернат - школа мистецтв
319
()
навчально-виховного комплексу «Олександрійський колегіум - спеціалізована школа» Олександрійської міської ради Кіровоградської області
320
()
Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв)
321
()
Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області
322
()
Златопільської гімназії м. Новомиргорода Новомиргородської районної ради Кіровоградської області
323
()
навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум-спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад-центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради
324
()
Комунального закладу «Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради Кіровоградської області
325
()
Великовисківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради Кіровоградської області
326
()
навчально-виховного комплексу: «Знам`янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей» Кіровоградської області
327
()
Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв) м. Олександрії
328
()
Комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання природничо-економіко-правовий ліцей — спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 — позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»
329
()
навчально-виховного комплексу «Гайворонська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» Кіровоградської області
330
()
Новопразького навчально-виховного комплексу Олександрійської районної ради Кіровоградської області
331
()
Бобринецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 імені П.П.Шумилова Кіровоградської області
332
()
Комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання Природничо-економіко-правовий ліцей- спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 позашкільний центр» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області
333
()
Олександрівського навчально-виховного комплексу №3 Кіровоградської області
334
()
навчально-виховного комплексу «Олександрійський колегіум - спеціалізована школа» Кіровоградської області
335
()
Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Добровеличківської райдержадміністрації Кіровоградської області
336
()
НВК “Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — ліцей імені В.О. Сухомлинського” Онуфріївської районної ради Кіровоградської області
337
()
навчально-виховного комплексу «Олександрійський колегіум-спеціалізована школа» Олександрійської міської ради Кіровоградської області
338
()
Кіровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Долинського району Кіровоградської області
339
()
навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» Кіровоградської області
340
()
Кіровоградської гімназії нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області
341
()
"комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання №25 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів__ природничо-математичний ліцей__ центр позашкільного виховання «Ліра"" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"
342
()
Аджамської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області
343
()
навчально-виховного об'єднання - «Ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області
344
()
Комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання природничо-економіко-правовий ліцей — спеціалізована школа І-ІІІст. №8 — позашкільний центр» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області
345
()
Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія - інтернат - школа мистецтв)
346
()
Миргородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Полтавської області
347
()
Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129 Дніпропетровської області
348
()
середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 63 м. Києва
349
()
Криворізького обласного ліцею-інтернату для сільської молоді Дніпропетровської області
350
()
Устимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Київської області
351
()
Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Київської області
352
()
Лисичанської багатопрофільної гімназії Лисичанської міської ради Луганської області
353
()
Лисичанського багатопрофільного ліцею Лисичанської міської ради Луганської області
354
()
Кремінської школи-гімназії Кремінської районної ради Луганської області
355
()
Біловодської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Луганської області
356
()
середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 міста Сєвєродонецька Луганської області
357
()
Кремінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Кремінської районної ради Луганської області
358
()
Рубіжанського ліцею Рубіжанської міської ради Луганської області
359
()
Сєвєродонецького навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа-колегіум» Луганської області
360
()
середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 міста Сєверодонецька Луганської області
361
()
Лисичанської багатопрофільної гімназії Луганської області
362
()
Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
363
()
Дрогобицького педагогічного ліцею Дрогобицької міської ради Львівської області
364
()
Дрогобицького педагогічного ліцею Львівської області
365
()
Львівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №82 Львівської міської ради Львівської області
366
()
Львівської гімназії «Євшан
367
()
Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка
368
()
Львівської лінгвістичної гімназії
369
()
Львівського фізико-математичного ліцею -інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
370
()
середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням німецької мови м.Львова
371
()
Топорівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Буської районної ради Львівської області
372
()
СЗШ №21 м. Львова
373
()
ЗСШ №2 ім. М.Шашкевича м. Золочева Львівської області
374
()
середньої загальноосвітньої школи №62 м.Львова
375
()
Львівського навчально-виховного комплексу імені В. Симоненка з поглибленим вивченням німецької мови «Спеціалізована школа І ступеня - гімназія
376
()
спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи №52 ім. М. Лобачевського м. Львова
377
()
НВК «Гроно» м. Львова
378
()
Сокальської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Львівської області
379
()
середньої загальноосвітньої школи №96 м.Львова
380
()
СЗШ №32 м. Львова
381
()
середньої спеціалізованої школи №5 імені Кокорудзів міста Львова
382
()
Навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія «Сихівська» м. Львова
383
()
Белзької загальноосвітньої школи Сокальського району Львівської області
384
()
навчально-виховного комплексу «Інженерно-економічна школа - Львівський економічний ліцей
385
()
Червоноградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Львівської області
386
()
Львівської гімназії «Престиж
387
()
Дрогобицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Дрогобицької міської ради Львівської області
388
()
Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 з поглибленим вивченням англійської мови
389
()
Львівської класичної гімназії Львівської області
390
()
середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 54 м. Львова
391
()
СЗШ № 18 м. Стебника Львівської області
392
()
Львівського технологічного ліцею Львівської області
393
()
Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Маркіяна Шашкевича Львівської області
394
()
Великомостівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей» Сокальського району Львівської області
395
()
середньої загальноосвітньої школи №96 міста Львова
396
()
Львівської академічної гімназії
397
()
Львівського технологічного ліцею
398
()
Червоноградської загальноосвітньої школи I-III ступенів №9 Львівської області
399
()
НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів №2 — ліцей» м.Сокаля Львівської області
400
()
Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8
401
()
середньої спеціалізованої загальноосвітньої школи з поглибленим вивченням французької мови №37 міста Львова
402
()
Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка м.Києва
403
()
Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка
404
()
Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» міста Києва
405
()
Скандинавської гімназії міста Києва
406
()
гімназії №290 м.Києва
407
()
ліцею №142 міста Києва
408
()
Скандинавської гімназії м. Києва
409
()
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №265 м.Києва з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу
410
()
спеціалізованої школи «Славія» м.Києва
411
()
Спеціалізованої школи № 112 імені Т. Шевченка м. Києва
412
()
гімназії №178 міста Києва
413
()
Київської гімназії східних мов №1
414
()
гімназії №179 Голосіївського району міста Києва
415
()
Київської спеціалізованої школи №80
416
()
гімназії «Академія» м.Києва
417
()
"Політехнічного ліцею Національного технічного університету «КПІ"" м. Києва"
418
()
спеціалізованої школи №89 міста Києва
419
()
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 112 імені Т.Шевченка м.Києва
420
()
Ліцею №157 м. Києва
421
()
Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» м.Києва
422
()
гімназії №315 міста Києва
423
()
гімназії №178 м.Києва
424
()
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови №15 м.Києва
425
()
ліцею №142 м.Києва
426
()
Гімназії «Діалог» м. Києва
427
()
ліцею «Наукова зміна» міста Києва
428
()
гімназії №179 міста Києва
429
()
спеціалізованої школи №49 з поглибленим вивченням французької мови м.Києва
430
()
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови м.Києва
431
()
НВК №183 «Фортуна» м.Києва
432
()
Спеціалізованої школи № 211 загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням ангійської мови м.Києва
433
()
Ліцею «Наукова зміна» м. Києва
434
()
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики м.Києва
435
()
Спеціалізованої школи №80 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва
436
()
природничо-наукового ліцею №145 міста Києва
437
()
Технічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут
438
()
Українського медичного ліцею НМУ імені О. О Богомольця м.Києва
439
()
Спеціалізованої школи № 53 з поглибленим вивченням німецької мови м. Києва
440
()
гімназії №153 імені О.С. Пушкіна міста Києва
441
()
середньої загальноосвітньої школи № 93 м. Києва
442
()
Технічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» м. Києва
443
()
ліцею «Наукова зміна» Дарницького району міста Києва
444
()
спеціалізованої школи №64 м.Києва
445
()
Гімназії «Академія» м. Києва
446
()
Спеціалізованої школи №211 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва
447
()
гімназії №153 ім.О.С.Пушкіна м.Києва
448
()
гімназїї «Академія» міста Києва
449
()
Київської інженерної гімназії
450
()
Ліцею «Голосіївський» №241 у місті Києві
451
()
Політехнічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут
452
()
гімназії №153 імені О.С.Пушкіна міста Києва
453
()
Гімназії біотехнологій №177 м.Києва
454
()
Коледжу економіки__ права та інформаційних технологій Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК
455
()
загальноосвітнього навчального закладу ІІ-ІІІ ступенів «Фінансовий ліцей» м.Києва
456
()
Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району міста Києва
457
()
гімназії «Києво-Могилянський колегіум» м.Києва
458
()
Технічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний університет» м.Києва
459
()
Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О. О. Богомольця
460
()
гімназії «Києво-Могилянській колегіум» м.Києва
461
()
Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради
462
()
Миколаївської гімназії №2 Миколаївської міської ради
463
()
Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки Миколаївської міської ради
464
()
Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради Миколаївської області
465
()
Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради
466
()
Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 57 ім. Т.Г.Шевченка Миколаївської міської ради
467
()
Миколаївської спеціалізованої І-ІІІ ступенів школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради
468
()
Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Миколаївської міської ради Миколаївської області
469
()
Широколанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Веселинівської районної ради Миколаївської області
470
()
Вознесенської гімназії №1 Вознесенської міської ради Миколаївської області
471
()
Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д.Чайки
472
()
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №51 Миколаївської міської ради
473
()
Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради
474
()
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел. Експериментального навчального закладу Всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості
475
()
Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради
476
()
Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки Миколаївської міської ради Миколаївської області
477
()
Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №60 Миколаївської міської ради
478
()
Кузнецівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Доманівської районної ради Миколаївської області
479
()
Червозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області
480
()
Доманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Доманівської районної ради Миколаївської області
481
()
Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки Миколаївської міської ради
482
()
Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради
483
()
Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Чайки Миколаївської міської ради
484
()
Врадіївської гімназії Врадіївської районної ради Миколаївської області
485
()
Червонозірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області
486
()
Зеленогайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жовтневої районної ради Микорлаївської області
487
()
Єланецької гуманітарної гімназії Єланецької районної ради Миколаївської області
488
()
Першої української гімназії ім. Миколи Аркаса Миколаївської міської ради
489
()
Врадіївської районної гімназії - Врадіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Врадіївської районної ради Миколаївської області
490
()
Одеської Маріїнської гімназії Одеської міської ради Одеської області
491
()
Одеського юридичного ліцею Одеської міської ради Одеської області
492
()
комунального закладу «Рішельєвський ліцей» міста Одеси
493
()
Одеської гімназії №8 Одеської міської ради Одеської області
494
()
комунального закладу «Лабушненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступнів-дошкільний навчальний заклад Кодимської районної ради Одеської області
495
()
Одеської загальноосвітньої школи № 82 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
496
()
Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №117 Одеської міської ради Одеської області
497
()
Одеського економічного ліцею Одеської міської ради Одеської області
498
()
Вилківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Кілійської районної ради Одеської області
499
()
Одеської загальноосвітньої школи №80 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
500
()
Кілійського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» Кіліїської районної ради Одеської області

Страницы:   1 2