Змінити режим перегляду

АНАЛІЗ
 Властивості об’єктів:

Кількість навчальних закладів

Кількість учасників

Регіон

Сума балів

Відділення Історії переможців

Відділення Екології та аграрних наук переможців

Відділення Економіки переможців

Відділення Комп’ютерних наук переможців

Відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства переможців

Відділення Математики переможців

Відділення Мовознавства переможців

Відділення Наук про Землю переможців

Відділення Технічних наук переможців

Відділення Фізики та астрономії переможців

Відділення Філософії та суспільствознавства переможців

Відділення Хімії та біології переможців

МАН 2015 (статистика)



НАЗВА Кількість учасників
Сума балів
Регіон
Розподіл по класам
Досягнення
Місто/село
Відділення
1 загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 Вінницької міської ради
2 137.95 Вінницька
клас
11 -- 2





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 2



Філософії та суспільствознавства
сумарний бал -- 137.95
учасників -- 2


2 комунального закладу «Навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів «ліцей-школа» Козятинської міської ради Вінницької області
2 129.78 Вінницька
клас
11 -- 2





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1

міста, районні центри
усього -- 1



Економіки
сумарний бал -- 61.88
учасників -- 1

Мовознавства
сумарний бал -- 67.9
учасників -- 1


3 Вінницького технічного ліцею
1 83.89 Вінницька
клас
10 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Математики
переможців -- 1
сумарний бал -- 83.89
учасників -- 1


4 навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей № 7 Вінницької міської ради»
1 83.81 Вінницька
клас
11 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Хімії та біології
переможців -- 1
сумарний бал -- 83.81
учасників -- 1


5 ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцею смт. Стрижавка Вінницької області
1 82.9 Вінницька
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



села, селища міського типу
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Історії
переможців -- 1
сумарний бал -- 82.9
учасників -- 1


6 Немирівського навчально-виховного комплексу: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей» Немирівської районної ради Вінницької області
1 82.2 Вінницька
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 82.2
учасників -- 1


7 комунального закладу: «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради
1 82.35 Вінницька
клас
9 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 82.35
учасників -- 1


8 Навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-гімназії №30 імені Т.Шевченка Вінницької міської ради
1 80.72 Вінницька
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Наук про Землю
сумарний бал -- 80.72
учасників -- 1


9 СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсина Вінницької області
1 82.06 Вінницька
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Історії
сумарний бал -- 82.06
учасників -- 1


10 гімназії (загальноосвітнього навчального закладу гімназії ІІ-ІІІ ступенів гуманітарного__ художньо-естетичного профілю) м.Могилева-Подільського Вінницької області
11 навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - ліцею м.Гайсина Вінницької області
1 80.74 Вінницька
клас
11 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Економіки
переможців -- 1
сумарний бал -- 80.74
учасників -- 1


12 закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Вінницької міської ради
1 80.66 Вінницька
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Технічних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 80.66
учасників -- 1


13 закладу «Гуманітарна гімназія №1 ім.М.І.Пирогова Вінницької міської ради
1 78.65 Вінницька
клас
10 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 78.65
учасників -- 1


14 комунального закладу «Гуманітарна гімназія №1 імені М.І.Пирогова Вінницької міської ради
1 78.75 Вінницька
клас
10 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Мовознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 78.75
учасників -- 1


15 Комунального закладу «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради
1 79.9 Вінницька
клас
10 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Історії
сумарний бал -- 79.9
учасників -- 1


16 закладу «Навчально-виховний комплекс : загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №2 Вінницької міської ради
1 77.3 Вінницька
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Комп’ютерних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 77.3
учасників -- 1


17 загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м.Калинівки Вінницької області
1 77.95 Вінницька
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Мовознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 77.95
учасників -- 1


18 Закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей №7» Вінницької міської ради
1 77.4 Вінницька
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Хімії та біології
переможців -- 1
сумарний бал -- 77.4
учасників -- 1


19 навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - гімназії №6 Вінницької міської ради
1 76.93 Вінницька
клас
10 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Економіки
переможців -- 1
сумарний бал -- 76.93
учасників -- 1


20 комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №30 імені Т.Шевченка Вінницької міської ради
1 74.85 Вінницька
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Наук про Землю
сумарний бал -- 74.85
учасників -- 1


21 НВК «Гайсинська СЗШ І-ІІІ ступенів — інтернат — гімназія» Вінницької області
1 74.73 Вінницька
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Хімії та біології
сумарний бал -- 74.73
учасників -- 1


22 закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради
1 70.16 Вінницька
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
сумарний бал -- 70.16
учасників -- 1


23 Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені воїна-інтернаціоналіста С.В. Гаврилюка селища міського типу Крижопіль Вінницької області
1 68.03 Вінницька
клас
10 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Екології та аграрних наук
сумарний бал -- 68.03
учасників -- 1


24 навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - гімназії №1 міста Хмільника Вінницької області
1 67.03 Вінницька
клас
10 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Фізики та астрономії
сумарний бал -- 67.03
учасників -- 1


25 Вінницький технічний ліцей
1 67.27 Вінницька
клас
10 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Комп’ютерних наук
сумарний бал -- 67.27
учасників -- 1


26 загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 м.Калинівки Вінницької області
1 68.65 Вінницька
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Мовознавства
сумарний бал -- 68.65
учасників -- 1


27 Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бершадського району Вінницької області
1 66.05 Вінницька
клас
9 -- 1





села, селища міського типу
усього -- 1



Фізики та астрономії
сумарний бал -- 66.05
учасників -- 1


28 загальноосвітньої школи I-III ступенів №20 Вінницької міської ради Вінницької області
1 66.7 Вінницька
клас
9 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
сумарний бал -- 66.7
учасників -- 1


29 Навчально-виховного комплексу «Гайсинської середної загальноосвітної школи-інтернат І-ІІІ ступенів - гімназії» Вінницької області
1 66.4 Вінницька
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Екології та аграрних наук
сумарний бал -- 66.4
учасників -- 1


30 Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. воїна-інтернаціоналіста С.В. Гаврилюка смт Крижопіль Вінницької області
1 65.21 Вінницька
клас
10 -- 1





села, селища міського типу
усього -- 1



Хімії та біології
сумарний бал -- 65.21
учасників -- 1


31 Гавришівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вінницького району Вінницької області
1 63.88 Вінницька
клас
11 -- 1





села, селища міського типу
усього -- 1



Математики
сумарний бал -- 63.88
учасників -- 1


32 гімназії (загальноосвітнього навчального закладу ІІ-ІІІ ступенів гуманітарного__ художньо-естетичного профілю) м. Могилева-Подільського Вінницької області
33 закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Вінницької міської ради»
1 63.11 Вінницька
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Технічних наук
сумарний бал -- 63.11
учасників -- 1


34 Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки Вінницької області
1 62.34 Вінницька
клас
11 -- 1





села, селища міського типу
усього -- 1



Математики
сумарний бал -- 62.34
учасників -- 1


35 Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №6» Вінницької міської ради
1 60.96 Вінницька
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Наук про Землю
сумарний бал -- 60.96
учасників -- 1


36 Вінницького технічного ліцею міста Вінниці
1 58.9 Вінницька
клас
10 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Екології та аграрних наук
сумарний бал -- 58.9
учасників -- 1


37 Ладижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Вінницької області
1 55.6 Вінницька
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Технічних наук
сумарний бал -- 55.6
учасників -- 1


38 закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Вінницької міської ради» Вінницької області
1 55.4 Вінницька
клас
9 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Хімії та біології
сумарний бал -- 55.4
учасників -- 1


39 навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №30 Вінницької міської ради
1 45.71 Вінницька
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Фізики та астрономії
сумарний бал -- 45.71
учасників -- 1


40 навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - гімназії №6 Вінницької міської ради Вінницької області
1 22.75 Вінницька
клас
10 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Мовознавства
сумарний бал -- 22.75
учасників -- 1


41 Закладу «НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія № 6» Вінницької міської ради Вінницької області
1 16 Вінницька
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Хімії та біології
сумарний бал -- 16
учасників -- 1


42 комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради» Волинської області
6 470.28 Волинська
клас
10 -- 1
11 -- 5



Переможці
ІІ -- 1
ІІІ -- 4
усього -- 5



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 1
ІІІ -- 4
призери -- 5
усього -- 6



Економіки
переможців -- 2
сумарний бал -- 225.26
учасників -- 3

Математики
переможців -- 2
сумарний бал -- 159.82
учасників -- 2

Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 85.2
учасників -- 1


43 Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради
6 455.19 Волинська
клас
10 -- 2
11 -- 4



Переможці
ІІІ -- 3
усього -- 3



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 3
призери -- 3
усього -- 6



Комп’ютерних наук
переможців -- 2
сумарний бал -- 151.99
учасників -- 2

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
сумарний бал -- 83.55
учасників -- 1

Технічних наук
сумарний бал -- 74.32
учасників -- 1

Фізики та астрономії
переможців -- 1
сумарний бал -- 84.07
учасників -- 1

Хімії та біології
сумарний бал -- 61.26
учасників -- 1


44 Ковельської міської гімназії Ковельської міської ради Волинської області
3 238.74 Волинська
клас
10 -- 1
11 -- 2



Переможці
ІІІ -- 2
усього -- 2



міста, районні центри
ІІІ -- 2
призери -- 2
усього -- 3



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 156.64
учасників -- 2

Мовознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 82.1
учасників -- 1


45 комунального закладу «Луцька гімназія №18 Луцької міської ради Волинської області
3 235.77 Волинська
клас
10 -- 2
11 -- 1



Переможці
І -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
І -- 1
призери -- 1
усього -- 3



Комп’ютерних наук
сумарний бал -- 73.62
учасників -- 1

Мовознавства
сумарний бал -- 70.55
учасників -- 1

Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 91.6
учасників -- 1


46 комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області
3 234.93 Волинська
клас
10 -- 1
11 -- 2



Переможці
І -- 1
ІІІ -- 1
усього -- 2



м.м. Київ, обласні центри
І -- 1
ІІІ -- 1
призери -- 2
усього -- 3



Комп’ютерних наук
сумарний бал -- 64.38
учасників -- 1

Мовознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 86.05
учасників -- 1

Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 84.5
учасників -- 1


47 загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 міста Ковеля Волинської області
2 168.64 Волинська
клас
9 -- 2



Переможці
ІІ -- 1
ІІІ -- 1
усього -- 2



міста, районні центри
ІІ -- 1
ІІІ -- 1
призери -- 2
усього -- 2



Наук про Землю
переможців -- 1
сумарний бал -- 86.86
учасників -- 1

Технічних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 81.78
учасників -- 1


48 Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради
2 154.95 Волинська
клас
11 -- 2





міста, районні центри
усього -- 2



Технічних наук
сумарний бал -- 80.24
учасників -- 1

Хімії та біології
сумарний бал -- 74.71
учасників -- 1


49 Комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області
1 92.75 Волинська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Історії
переможців -- 1
сумарний бал -- 92.75
учасників -- 1


50 Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 міста Ковеля Волинської області
1 86.87 Волинська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Хімії та біології
переможців -- 1
сумарний бал -- 86.87
учасників -- 1


51 Рокинівського навчально-виховного комплексу Луцької районної ради Волинської області
1 85.23 Волинська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



села, селища міського типу
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Екології та аграрних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 85.23
учасників -- 1


52 Комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області»
1 85.2 Волинська
клас
9 -- 1



Переможці
І -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
І -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Екології та аграрних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 85.2
учасників -- 1


53 загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 м. Ківерці Волинської області
1 82.84 Волинська
клас
10 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Фізики та астрономії
переможців -- 1
сумарний бал -- 82.84
учасників -- 1


54 Комунального закладу «Луцька гімназія №21 ім. Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»
1 83.79 Волинська
клас
9 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Хімії та біології
переможців -- 1
сумарний бал -- 83.79
учасників -- 1


55 комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Луцької міської ради Волинської області
1 81.47 Волинська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Комп’ютерних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 81.47
учасників -- 1


56 комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 - ліцей» Луцької міської ради Волинської області
1 81.57 Волинська
клас
9 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Технічних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 81.57
учасників -- 1


57 навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів - гімназія» смт.Стара Вижівка Старовижівського району Волинської області
1 79.75 Волинська
клас
10 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



села, селища міського типу
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 79.75
учасників -- 1


58 Загальноосвітнього навчального закладу: комунальний заклад «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області
1 81.48 Волинська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Історії
переможців -- 1
сумарний бал -- 81.48
учасників -- 1


59 комунального закладу «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області
1 80.56 Волинська
клас
8 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Фізики та астрономії
переможців -- 1
сумарний бал -- 80.56
учасників -- 1


60 Прилісненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маневицького району Волинської області
1 79.39 Волинська
клас
11 -- 1





села, селища міського типу
усього -- 1



Історії
сумарний бал -- 79.39
учасників -- 1


61 Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради Волинської області
1 80.23 Волинська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Екології та аграрних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 80.23
учасників -- 1


62 загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Прилісне Маневицького району Волинської області
1 77.85 Волинська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



села, селища міського типу
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 77.85
учасників -- 1


63 Головненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Любомльської районної ради Волинської області
1 77.6 Волинська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



села, селища міського типу
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 77.6
учасників -- 1


64 Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 Волинської області
1 78.05 Волинська
клас
10 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Технічних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 78.05
учасників -- 1


65 навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського м.Каменя-Каширського Волинської області
1 76.68 Волинська
клас
10 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Наук про Землю
сумарний бал -- 76.68
учасників -- 1


66 Любомльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Любомльської районної ради Волинської області
1 77.3 Волинська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Історії
переможців -- 1
сумарний бал -- 77.3
учасників -- 1


67 навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - дитячий садок» с.Видраниця Ратнівського району Волинської області
1 76.97 Волинська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



села, селища міського типу
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Наук про Землю
переможців -- 1
сумарний бал -- 76.97
учасників -- 1


68 Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Волинської області
1 75.16 Волинська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Наук про Землю
переможців -- 1
сумарний бал -- 75.16
учасників -- 1


69 Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 м. Ковеля Волинської області
1 76.1 Волинська
клас
10 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Історії
переможців -- 1
сумарний бал -- 76.1
учасників -- 1


70 загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів м. Берестечко Горохівського району Волинської області
1 75.98 Волинська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Екології та аграрних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 75.98
учасників -- 1


71 комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Луцької міської ради Волинської області
1 75.55 Волинська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Мовознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 75.55
учасників -- 1


72 комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради» Волинської області
1 75.86 Волинська
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Математики
сумарний бал -- 75.86
учасників -- 1


73 навчально-виховного комплексу «Локачинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» Локачинського району Волинської області
1 75.35 Волинська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 75.35
учасників -- 1


74 Навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» м.Горохів Волинської області
1 76.08 Волинська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Екології та аграрних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 76.08
учасників -- 1


75 Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія» смт Стара Вижівка Старовижівського району Волинської області
1 69.08 Волинська
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Хімії та біології
сумарний бал -- 69.08
учасників -- 1


76 Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. В. К. Липинського с. Затурці Локачинського району Волинської області
1 68.68 Волинська
клас
11 -- 1





села, селища міського типу
усього -- 1



Хімії та біології
сумарний бал -- 68.68
учасників -- 1


77 комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради Волинської області
1 67.56 Волинська
клас
10 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Технічних наук
сумарний бал -- 67.56
учасників -- 1


78 Ковельської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 імені Лесі Українки Волинської області
1 64.85 Волинська
клас
10 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Мовознавства
сумарний бал -- 64.85
учасників -- 1


79 комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради
1 60.47 Волинська
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Технічних наук
сумарний бал -- 60.47
учасників -- 1


80 Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Нововолинської міської ради Волинської області
1 55.08 Волинська
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Хімії та біології
сумарний бал -- 55.08
учасників -- 1


81 Комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 - природничий ліцей Луцької міської ради
1 51.42 Волинська
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Екології та аграрних наук
сумарний бал -- 51.42
учасників -- 1


82 Криворізького природничо-наукового ліцею Криворізької міської ради Дніпропетровської області
3 221.16 Дніпропетровська
клас
11 -- 3



Переможці
І -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
І -- 1
призери -- 1
усього -- 3



Наук про Землю
сумарний бал -- 59.25
учасників -- 1

Технічних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 86.46
учасників -- 1

Філософії та суспільствознавства
сумарний бал -- 75.45
учасників -- 1


83 Комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро»
2 177.89 Дніпропетровська
клас
11 -- 2



Переможці
ІІ -- 2
усього -- 2



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 2
призери -- 2
усього -- 2



Хімії та біології
переможців -- 2
сумарний бал -- 177.89
учасників -- 2


84 комунального закладу освіти «Фінансово-економічний ліцей» Дніпропетровської міської ради
3 178.45 Дніпропетровська
клас
11 -- 3



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 3



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
сумарний бал -- 19.5
учасників -- 1

Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 158.95
учасників -- 2


85 комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю
2 159.75 Дніпропетровська
клас
9 -- 2



Переможці
ІІІ -- 2
усього -- 2



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 2
призери -- 2
усього -- 2



Комп’ютерних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 76.51
учасників -- 1

Математики
переможців -- 1
сумарний бал -- 83.24
учасників -- 1


86 Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара
2 137.61 Дніпропетровська
клас
10 -- 1
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 2



Економіки
сумарний бал -- 51.78
учасників -- 1

Фізики та астрономії
переможців -- 1
сумарний бал -- 85.83
учасників -- 1


87 Комунального закладу освіти «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді» Дніпропетровської області
2 136.07 Дніпропетровська
клас
11 -- 2





міста, районні центри
усього -- 2



Історії
сумарний бал -- 69
учасників -- 1

Хімії та біології
сумарний бал -- 67.07
учасників -- 1


88 комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю»
1 97 Дніпропетровська
клас
11 -- 1



Переможці
І -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
І -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Математики
переможців -- 1
сумарний бал -- 97
учасників -- 1


89 Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №19» Дніпропетровської міської ради
1 93.09 Дніпропетровська
клас
10 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Фізики та астрономії
переможців -- 1
сумарний бал -- 93.09
учасників -- 1


90 ліцею природничо-наукового навчання м.Жовтих Вод Дніпропетровської області
1 92 Дніпропетровська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 92
учасників -- 1


91 комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №3 з профільними класами імені М.Островського» міста Жовті Води Дніпропетровської області
1 87.92 Дніпропетровська
клас
10 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Наук про Землю
переможців -- 1
сумарний бал -- 87.92
учасників -- 1


92 комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс №139 «Загальноосвітній навчальний заклад-центр творчості «Дума» Дніпропетровської міської ради
1 87.25 Дніпропетровська
клас
10 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 87.25
учасників -- 1


93 Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Кривого Рогу Дніпропетровської області
1 86.15 Дніпропетровська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Історії
переможців -- 1
сумарний бал -- 86.15
учасників -- 1


94 Криворізької загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням іноземних мов Дніпропетровської області
1 83.25 Дніпропетровська
клас
9 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Мовознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 83.25
учасників -- 1


95 комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов - дошкільний навчальний заклад» Дніпропетровської області
1 82.75 Дніпропетровська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 82.75
учасників -- 1


96 Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129 Дніпропетровської області
1 83.27 Дніпропетровська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Комп’ютерних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 83.27
учасників -- 1


97 Навчально-виховного комплексу Криворізька спеціалізована школа із поглибленим вивченням іноземних мов Дніпропетровської області
1 81.68 Дніпропетровська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Історії
переможців -- 1
сумарний бал -- 81.68
учасників -- 1


98 комунального закладу «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті ім.Олеся Гончара
1 81.77 Дніпропетровська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Комп’ютерних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 81.77
учасників -- 1


99 комунального закладу освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара»
1 81.86 Дніпропетровська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Комп’ютерних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 81.86
учасників -- 1


100 Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс - Ліцей № 100» Дніпропетровської міської ради
1 81.85 Дніпропетровська
клас
10 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Хімії та біології
переможців -- 1
сумарний бал -- 81.85
учасників -- 1


101 Криворізької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 з поглибленим вивченням німецької мови Криворізької міської ради Дніпропетровської області
1 81.7 Дніпропетровська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Мовознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 81.7
учасників -- 1


102 Криворізької спеціалізованої школи з вивчення іноземних мов І-ІІІ ступенів №71 Дніпропетровської області
1 82.2 Дніпропетровська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 82.2
учасників -- 1


103 комунального закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22» Дніпропетровської області
1 79.95 Дніпропетровська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Мовознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 79.95
учасників -- 1


104 Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №42 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
1 80.5 Дніпропетровська
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Історії
сумарний бал -- 80.5
учасників -- 1


105 Комунального закладу «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді м. Кривого Рогу
1 78.48 Дніпропетровська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Екології та аграрних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 78.48
учасників -- 1


106 Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №71 із поглибленим вивченням іноземних мов Криворізької міської ради Дніпропетровської області
1 76.85 Дніпропетровська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Мовознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 76.85
учасників -- 1


107 Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №1» Дніпропетровської міської ради
1 76.42 Дніпропетровська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Хімії та біології
переможців -- 1
сумарний бал -- 76.42
учасників -- 1


108 Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара
1 76.6 Дніпропетровська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Економіки
переможців -- 1
сумарний бал -- 76.6
учасників -- 1


109 комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей фізико-математичного профілю
1 76.21 Дніпропетровська
клас
10 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Математики
переможців -- 1
сумарний бал -- 76.21
учасників -- 1


110 Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
1 76.64 Дніпропетровська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Хімії та біології
переможців -- 1
сумарний бал -- 76.64
учасників -- 1


111 Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс №57 «загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - гімназія» Дніпропетровської міської ради
1 75.4 Дніпропетровська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Екології та аграрних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 75.4
учасників -- 1


112 комунального закладу освіти «Гімназія №3» Дніпропетровської міської ради
1 70.25 Дніпропетровська
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
сумарний бал -- 70.25
учасників -- 1


113 Криворізької педагогічної гімназії Криворізької міської ради Дніпропетровської області
1 70.3 Дніпропетровська
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Технічних наук
сумарний бал -- 70.3
учасників -- 1


114 Царичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Царичанської районної ради Дніпропетровської області
1 67.55 Дніпропетровська
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
сумарний бал -- 67.55
учасників -- 1


115 Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 43» Дніпропетровської міської ради Дніпропетровської області
1 67.78 Дніпропетровська
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Екології та аграрних наук
сумарний бал -- 67.78
учасників -- 1


116 Комунального закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2
1 65.01 Дніпропетровська
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Екології та аграрних наук
сумарний бал -- 65.01
учасників -- 1


117 комунального навчального закладу «Хіміко-екологічний ліцей» Дніпропетровської міської ради
1 64.77 Дніпропетровська
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Технічних наук
сумарний бал -- 64.77
учасників -- 1


118 комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №11» Дніпропетровської міської ради
1 65.21 Дніпропетровська
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Технічних наук
сумарний бал -- 65.21
учасників -- 1


119 КЗ «Олександрівська СЗШ» Дніпропетровського району Дніпропетровської області
1 64.34 Дніпропетровська
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Екології та аграрних наук
сумарний бал -- 64.34
учасників -- 1


120 Криворізького Центрально-Міського ліцею Дніпропетровської області
1 62.33 Дніпропетровська
клас
10 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Екології та аграрних наук
сумарний бал -- 62.33
учасників -- 1


121 Комунального закладу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - гімназія №39» м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області
1 63.6 Дніпропетровська
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Історії
сумарний бал -- 63.6
учасників -- 1


122 комунального закладу освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара
1 59.85 Дніпропетровська
клас
10 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Комп’ютерних наук
сумарний бал -- 59.85
учасників -- 1


123 Комунального закладу освіти «Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»
1 55.12 Дніпропетровська
клас
10 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Хімії та біології
сумарний бал -- 55.12
учасників -- 1


124 комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс-ліцей №100 «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів» Дніпропетровської міської ради
1 40.84 Дніпропетровська
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Економіки
сумарний бал -- 40.84
учасників -- 1


125 Слов'янського педагогічного ліцею Слов'янської міської ради Донецької області
3 235.94 Донецька
клас
11 -- 3



Переможці
ІІ -- 1
ІІІ -- 1
усього -- 2



міста, районні центри
ІІ -- 1
ІІІ -- 1
призери -- 2
усього -- 3



Історії
переможців -- 1
сумарний бал -- 145.94
учасників -- 2

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 90
учасників -- 1


126 комунального закладу «Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради Донецької області
2 130.49 Донецька
клас
10 -- 1
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 2



Математики
сумарний бал -- 130.49
учасників -- 2


127 комунального закладу «Маріупольська гімназія №2 Маріупольської міської ради Донецької області
1 86.6 Донецька
клас
10 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 86.6
учасників -- 1


128 комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41» Маріупольської міської ради Донецької області
1 84.8 Донецька
клас
9 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 84.8
учасників -- 1


129 Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Артемівської міської ради Донецької області
1 81.05 Донецька
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 81.05
учасників -- 1


130 Краматорської української гімназії Донецької області
1 80.15 Донецька
клас
9 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Історії
сумарний бал -- 80.15
учасників -- 1


131 комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41» Маріупольської міської ради Донецької області
1 77.4 Донецька
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Мовознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 77.4
учасників -- 1


132 Комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області
1 76.62 Донецька
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Хімії та біології
переможців -- 1
сумарний бал -- 76.62
учасників -- 1


133 комунального закладу «Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №66» Маріупольської міської ради Донецької області
1 73.7 Донецька
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Мовознавства
сумарний бал -- 73.7
учасників -- 1


134 комунального закладу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №66» Маріупольської міської ради Донецької області
1 73.9 Донецька
клас
10 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
сумарний бал -- 73.9
учасників -- 1


135 Маріупольського технічного ліцею Донецької області
1 75.33 Донецька
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Хімії та біології
переможців -- 1
сумарний бал -- 75.33
учасників -- 1


136 Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів м. Артемівська Донецької області
1 73.4 Донецька
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Історії
сумарний бал -- 73.4
учасників -- 1


137 Маріупольської спеціалізованої школи І-ІІІст. №3 з поглибленим вивченням окремих предметів Донецької області
1 72.25 Донецька
клас
9 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Хімії та біології
сумарний бал -- 72.25
учасників -- 1


138 Навчально-виховного комплексу «гімназія-школа» №27 м. Маріуполя Донецької області
1 69.61 Донецька
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Історії
сумарний бал -- 69.61
учасників -- 1


139 спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням окремих предметів Донецької області
1 69.85 Донецька
клас
10 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Філософії та суспільствознавства
сумарний бал -- 69.85
учасників -- 1


140 комунального закладу «Маріупольський навчально-виховний комплекс «гімназія-школа» №27» Маріупольської міської ради Донецької області
1 66.7 Донецька
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Комп’ютерних наук
сумарний бал -- 66.7
учасників -- 1


141 Високопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Донецької області
1 15.2 Донецька
клас
9 -- 1





села, селища міського типу
усього -- 1



Екології та аграрних наук
сумарний бал -- 15.2
учасників -- 1


142 Житомирського міського ліцею при Житомирському державному технологічному університеті
3 238.46 Житомирська
клас
10 -- 1
11 -- 2



Переможці
ІІ -- 1
ІІІ -- 1
усього -- 2



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 1
ІІІ -- 1
призери -- 2
усього -- 3



Комп’ютерних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 84.04
учасників -- 1

Математики
переможців -- 1
сумарний бал -- 83.53
учасників -- 1

Технічних наук
сумарний бал -- 70.89
учасників -- 1


143 Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5
2 155.74 Житомирська
клас
10 -- 2



Переможці
ІІІ -- 2
усього -- 2



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 2
призери -- 2
усього -- 2



Екології та аграрних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 76.09
учасників -- 1

Хімії та біології
переможців -- 1
сумарний бал -- 79.65
учасників -- 1


144 Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області
2 141.84 Житомирська
клас
11 -- 2



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 2



Економіки
переможців -- 1
сумарний бал -- 75.63
учасників -- 1

Комп’ютерних наук
сумарний бал -- 66.21
учасників -- 1


145 Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30
2 128.56 Житомирська
клас
10 -- 1
9 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 2



Екології та аграрних наук
сумарний бал -- 128.56
учасників -- 2


146 загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 м. Житомира
1 87.95 Житомирська
клас
10 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 87.95
учасників -- 1


147 Новогуйвинської гімназії Житомирської області
1 86.7 Житомирська
клас
10 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



села, селища міського типу
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 86.7
учасників -- 1


148 Житомирської гуманітарної гімназії №1
1 86.6 Житомирська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Мовознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 86.6
учасників -- 1


149 Озерненської гімназії Житомирської області
1 85.7 Житомирська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Історії
переможців -- 1
сумарний бал -- 85.7
учасників -- 1


150 Озерненської гімназії Житомирського району Житомирської області
1 85.35 Житомирська
клас
11 -- 1





села, селища міського типу
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
сумарний бал -- 85.35
учасників -- 1


151 Житомирської міської гімназії №3
1 83.82 Житомирська
клас
10 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
сумарний бал -- 83.82
учасників -- 1


152 Коростенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області
1 81.5 Житомирська
клас
10 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 81.5
учасників -- 1


153 Ємільчинської гімназії Ємільчинської районної ради Житомирської області
1 79.25 Житомирська
клас
9 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 79.25
учасників -- 1


154 загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 ім. В.В.Бражевського м.Житомира
1 77.15 Житомирська
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Філософії та суспільствознавства
сумарний бал -- 77.15
учасників -- 1


155 Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21
1 77.46 Житомирська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Комп’ютерних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 77.46
учасників -- 1


156 Хочинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олевського району Житомирської області
1 75.55 Житомирська
клас
10 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



села, селища міського типу
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Історії
переможців -- 1
сумарний бал -- 75.55
учасників -- 1


157 Коростишівської гуманітарної гімназії №5 Житомирської області
1 76.51 Житомирська
клас
10 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Історії
сумарний бал -- 76.51
учасників -- 1


158 Коднянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Житомирської області
1 75.95 Житомирська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



села, селища міського типу
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 75.95
учасників -- 1


159 Ємільчинської гімназії Житомирської області
1 74.26 Житомирська
клас
9 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Історії
сумарний бал -- 74.26
учасників -- 1


160 Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
1 73.14 Житомирська
клас
10 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Екології та аграрних наук
сумарний бал -- 73.14
учасників -- 1


161 навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія-ліцей» №10 м.Бердичева Житомирської області
1 72.2 Житомирська
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Філософії та суспільствознавства
сумарний бал -- 72.2
учасників -- 1


162 загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 м.Житомира
1 70.9 Житомирська
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
сумарний бал -- 70.9
учасників -- 1


163 КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради
1 71.9 Житомирська
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Хімії та біології
сумарний бал -- 71.9
учасників -- 1


164 Житомирського ліцею №25 імені М.О.Щорса
1 72.45 Житомирська
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Комп’ютерних наук
сумарний бал -- 72.45
учасників -- 1


165 Житомирської міської гуманітарної гімназії №23 імені М.Й.Очерета
1 69.4 Житомирська
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Мовознавства
сумарний бал -- 69.4
учасників -- 1


166 Житомирського екологічного ліцею № 24
1 68.97 Житомирська
клас
10 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Хімії та біології
сумарний бал -- 68.97
учасників -- 1


167 Житомирської загальноосвітньої школи І — ІІІ ступенів № 30__ Житомирської області
168 Олевської гімназії Житомирської області
1 66.81 Житомирська
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Хімії та біології
сумарний бал -- 66.81
учасників -- 1


169 Черняхівської гімназії Житомирської області
1 62.9 Житомирська
клас
10 -- 1





села, селища міського типу
усього -- 1



Математики
сумарний бал -- 62.9
учасників -- 1


170 Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 33 Житомирської області
1 63.14 Житомирська
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Хімії та біології
сумарний бал -- 63.14
учасників -- 1


171 Житомирського міського ліцею при Житомирського державному технологічному університеті
1 62.08 Житомирська
клас
10 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Комп’ютерних наук
сумарний бал -- 62.08
учасників -- 1


172 Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5
1 61.78 Житомирська
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Фізики та астрономії
сумарний бал -- 61.78
учасників -- 1


173 Житомирської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Житомирської міської ради Житомирської області
1 60.6 Житомирська
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Мовознавства
сумарний бал -- 60.6
учасників -- 1


174 загальноосвітньої школи I-III ступенів №21 міста Житомира
1 60 Житомирська
клас
9 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
сумарний бал -- 60
учасників -- 1


175 Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Житомирської області
1 61.08 Житомирська
клас
10 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Екології та аграрних наук
сумарний бал -- 61.08
учасників -- 1


176 Житомирського міського колегіуму
1 61.54 Житомирська
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Хімії та біології
сумарний бал -- 61.54
учасників -- 1


177 Миропільської гімназії Романівського району Житомирської області
1 58.49 Житомирська
клас
10 -- 1





села, селища міського типу
усього -- 1



Наук про Землю
сумарний бал -- 58.49
учасників -- 1


178 Житомирського ліцею №25 ім. М.О. Щорса
1 14.9 Житомирська
клас
10 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Економіки
сумарний бал -- 14.9
учасників -- 1


179 Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
8 553.93 Закарпатська
клас
10 -- 1
11 -- 7



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 7

міста, районні центри
усього -- 1



Економіки
сумарний бал -- 62.12
учасників -- 1

Математики
сумарний бал -- 131.78
учасників -- 2

Мовознавства
сумарний бал -- 71.45
учасників -- 1

Технічних наук
сумарний бал -- 73.84
учасників -- 1

Фізики та астрономії
сумарний бал -- 58.37
учасників -- 1

Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 84.95
учасників -- 1

Хімії та біології
сумарний бал -- 71.42
учасників -- 1


180 Мукачівського ліцею Мукачівської міської ради Закарпатської області
4 291.37 Закарпатська
клас
11 -- 4



Переможці
ІІ -- 1
ІІІ -- 1
усього -- 2



міста, районні центри
ІІ -- 1
ІІІ -- 1
призери -- 2
усього -- 4



Історії
переможців -- 1
сумарний бал -- 143
учасників -- 2

Екології та аграрних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 85
учасників -- 1

Хімії та біології
сумарний бал -- 63.37
учасників -- 1


181 Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови Ужгородської міської ради Закарпатської області
3 199.1 Закарпатська
клас
10 -- 2
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 3



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
сумарний бал -- 59.85
учасників -- 1

Мовознавства
сумарний бал -- 74.1
учасників -- 1

Філософії та суспільствознавства
сумарний бал -- 65.15
учасників -- 1


182 класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області
2 163.61 Закарпатська
клас
11 -- 2



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 2



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 89.01
учасників -- 1

Філософії та суспільствознавства
сумарний бал -- 74.6
учасників -- 1


183 Великоберезнянської гімназії Великоберезнянської районної ради Закарпатської області
2 155.59 Закарпатська
клас
10 -- 1
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
усього -- 1

села, селища міського типу
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Історії
сумарний бал -- 68.54
учасників -- 1

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 87.05
учасників -- 1


184 лінгвістичної гімназії імені Т.Г.Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області
2 146.23 Закарпатська
клас
11 -- 2



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1

міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Мовознавства
сумарний бал -- 67.3
учасників -- 1

Фізики та астрономії
переможців -- 1
сумарний бал -- 78.93
учасників -- 1


185 Велятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області
2 141.33 Закарпатська
клас
9 -- 2





села, селища міського типу
усього -- 2



Наук про Землю
сумарний бал -- 71.43
учасників -- 1

Філософії та суспільствознавства
сумарний бал -- 69.9
учасників -- 1


186 Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Виноградівської районної ради Закарпатської області
2 139.77 Закарпатська
клас
11 -- 2



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 2



Економіки
сумарний бал -- 62.23
учасників -- 1

Комп’ютерних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 77.54
учасників -- 1


187 багатопрофільного ліцею «Інтелект» - загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Ужгородської міської ради Закарпатської області
2 136.75 Закарпатська
клас
10 -- 2



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 2



Мовознавства
сумарний бал -- 52.85
учасників -- 1

Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 83.9
учасників -- 1


188 Ізянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області
2 106.47 Закарпатська
клас
11 -- 2





села, селища міського типу
усього -- 2



Екології та аграрних наук
сумарний бал -- 54.82
учасників -- 1

Хімії та біології
сумарний бал -- 51.65
учасників -- 1


189 Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку Закарпатської області
1 85.45 Закарпатська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Історії
переможців -- 1
сумарний бал -- 85.45
учасників -- 1


190 Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Виноградівської районної ради Закарпатської області
1 82 Закарпатська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Технічних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 82
учасників -- 1


191 Мукачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня — гімназія» Мукачівської міської ради Закарпатської області
1 81.04 Закарпатська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Екології та аграрних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 81.04
учасників -- 1


192 Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Ужгородської міської ради Закарпатської області
1 80.65 Закарпатська
клас
10 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Філософії та суспільствознавства
сумарний бал -- 80.65
учасників -- 1


193 Мукачівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Мукачівської міської ради Закарпатської області
1 77.47 Закарпатська
клас
10 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Наук про Землю
переможців -- 1
сумарний бал -- 77.47
учасників -- 1


194 Приборжавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області
1 77.25 Закарпатська
клас
9 -- 1





села, селища міського типу
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
сумарний бал -- 77.25
учасників -- 1


195 Класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області
1 75.2 Закарпатська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Хімії та біології
переможців -- 1
сумарний бал -- 75.2
учасників -- 1


196 Міжгірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Міжгірської районної ради Закарпатської області
1 73.15 Закарпатська
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
сумарний бал -- 73.15
учасників -- 1


197 Міжгірської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Міжгірської районної ради Закарпатської області
1 71.45 Закарпатська
клас
11 -- 1





села, селища міського типу
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
сумарний бал -- 71.45
учасників -- 1


198 Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Мукачівської міської ради Закарпатської області
1 69.95 Закарпатська
клас
10 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Наук про Землю
сумарний бал -- 69.95
учасників -- 1


199 Навчально-виховного комплексу «Ужгородський економічний ліцей__ ЗОШ І-ІІ ступенів» Ужгородської міської ради Закарпатської області
200 Хустської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Хустської міської ради Закарпатської області
1 63.4 Закарпатська
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Історії
сумарний бал -- 63.4
учасників -- 1


201 Рокосівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області
1 58.99 Закарпатська
клас
10 -- 1





села, селища міського типу
усього -- 1



Фізики та астрономії
сумарний бал -- 58.99
учасників -- 1


202 Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської області
1 58.98 Закарпатська
клас
10 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Наук про Землю
сумарний бал -- 58.98
учасників -- 1


203 Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови Ужгородської міської ради Закарпатської області
1 60.02 Закарпатська
клас
10 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Економіки
сумарний бал -- 60.02
учасників -- 1


204 Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1 Дубівської селищної ради Тячівського району Закарпатської області
1 58.47 Закарпатська
клас
9 -- 1





села, селища міського типу
усього -- 1



Екології та аграрних наук
сумарний бал -- 58.47
учасників -- 1


205 Драгівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області
1 57.91 Закарпатська
клас
11 -- 1





села, селища міського типу
усього -- 1



Екології та аграрних наук
сумарний бал -- 57.91
учасників -- 1


206 Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Ужгородської міської ради Закарпатської області
1 45.97 Закарпатська
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Фізики та астрономії
сумарний бал -- 45.97
учасників -- 1


207 Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області
2 24 Закарпатська
клас
11 -- 2





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1

міста, районні центри
усього -- 1



Технічних наук
сумарний бал -- 24
учасників -- 2


208 Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Ужгородської міської ради Закарпатської області
1 19.5 Закарпатська
клас
9 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Мовознавства
сумарний бал -- 19.5
учасників -- 1


209 Запорізького технічного ліцею
4 322.4 Запорізька
клас
11 -- 2
9 -- 2



Переможці
ІІ -- 3
усього -- 3



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 3
призери -- 3
усього -- 4



Економіки
сумарний бал -- 53.86
учасників -- 1

Математики
переможців -- 1
сумарний бал -- 95.06
учасників -- 1

Фізики та астрономії
переможців -- 2
сумарний бал -- 173.48
учасників -- 2


210 Запорізької гімназії №6 Запорізької міської ради Запорізької області
4 296.75 Запорізька
клас
10 -- 1
11 -- 3



Переможці
ІІІ -- 2
усього -- 2



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 2
призери -- 2
усього -- 4



Комп’ютерних наук
сумарний бал -- 68.5
учасників -- 1

Мовознавства
сумарний бал -- 64
учасників -- 1

Філософії та суспільствознавства
переможців -- 2
сумарний бал -- 164.25
учасників -- 2


211 Запорізької гімназії №28
3 221.16 Запорізька
клас
11 -- 1
9 -- 2



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 3



Математики
переможців -- 1
сумарний бал -- 162.62
учасників -- 2

Хімії та біології
сумарний бал -- 58.54
учасників -- 1


212 Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива» Запорізької міської ради Запорізької області
3 209.21 Запорізька
клас
11 -- 2
9 -- 1



Переможці
ІІІ -- 2
усього -- 2



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 2
призери -- 2
усього -- 3



Економіки
переможців -- 1
сумарний бал -- 76.06
учасників -- 1

Комп’ютерних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 133.15
учасників -- 2


213 Запорізького технічного ліцею Запорізької міської ради Запорізької області
2 167.43 Запорізька
клас
11 -- 1
9 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
ІІІ -- 1
усього -- 2



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 1
ІІІ -- 1
призери -- 2
усього -- 2



Технічних наук
переможців -- 2
сумарний бал -- 167.43
учасників -- 2


214 Бердянського муніципального ліцею Бердянської міської ради Запорізької області
2 143.6 Запорізька
клас
11 -- 2





міста, районні центри
усього -- 2



Мовознавства
сумарний бал -- 72.9
учасників -- 1

Філософії та суспільствознавства
сумарний бал -- 70.7
учасників -- 1


215 Запорізької гімназії № 28
1 99.3 Запорізька
клас
11 -- 1



Переможці
І -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
І -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Фізики та астрономії
переможців -- 1
сумарний бал -- 99.3
учасників -- 1


216 КЗ Дніпрорудненська гімназія «Софія» ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Василівської районної ради Запорізької області
1 91.75 Запорізька
клас
10 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Історії
переможців -- 1
сумарний бал -- 91.75
учасників -- 1


217 Мелітопольської гімназії №19 Мелітопольської міської ради Запорізької області
1 92 Запорізька
клас
10 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 92
учасників -- 1


218 Енергодарського багатопрофільного ліцею Запорізької області
1 90.9 Запорізька
клас
10 -- 1



Переможці
І -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
І -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Мовознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 90.9
учасників -- 1


219 Запорізького багатопрофільного ліцею № 99
1 87.09 Запорізька
клас
9 -- 1



Переможці
І -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
І -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Екології та аграрних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 87.09
учасників -- 1


220 Гімназії №1 «Надія» Бердянської міської ради Запорізької області
1 86.69 Запорізька
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Історії
переможців -- 1
сумарний бал -- 86.69
учасників -- 1


221 Запорізького ліцею «Логос» Запорізької області
1 85.86 Запорізька
клас
11 -- 1



Переможці
І -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
І -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Технічних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 85.86
учасників -- 1


222 комунального закладу «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» Запорізької обласної ради
1 85.25 Запорізька
клас
9 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 85.25
учасників -- 1


223 Осипенківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Бердянської районної ради Запорізької області
1 84.9 Запорізька
клас
11 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



села, селища міського типу
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 84.9
учасників -- 1


224 Гімназії №6 Запорізької міської ради Запорізької області
1 83.4 Запорізька
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Історії
сумарний бал -- 83.4
учасників -- 1


225 КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради
1 84.15 Запорізька
клас
11 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Історії
переможців -- 1
сумарний бал -- 84.15
учасників -- 1


226 комунального закладу «Мелітопольська спеціалізована школа-інтернат ІІІ ступеня «Творчість» Запорізької обласної ради
1 82.32 Запорізька
клас
10 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Наук про Землю
переможців -- 1
сумарний бал -- 82.32
учасників -- 1


227 Запорізької гімназії №6 Запорізької області
1 80.5 Запорізька
клас
11 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Технічних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 80.5
учасників -- 1


228 Запорізької гімназії № 6
1 79.08 Запорізька
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Хімії та біології
переможців -- 1
сумарний бал -- 79.08
учасників -- 1


229 Запорізького ліцею «Логос
1 78.34 Запорізька
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Економіки
переможців -- 1
сумарний бал -- 78.34
учасників -- 1


230 Запорізької гімназії №93 Запорізької міської ради Запорізької області
1 76.6 Запорізька
клас
9 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Наук про Землю
переможців -- 1
сумарний бал -- 76.6
учасників -- 1


231 Запорізького ліцею №105 Запорізької області
1 76.25 Запорізька
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Технічних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 76.25
учасників -- 1


232 комунального закладу «Спеціалізована школа - загальноосвітній навчальний заклад №1 І-ІІІ ступенів м.Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Приморської районної ради Запорізької області
1 75.25 Запорізька
клас
10 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 75.25
учасників -- 1


233 Осипенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бердянського району Запорізької області
1 75.15 Запорізька
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



села, селища міського типу
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Історії
переможців -- 1
сумарний бал -- 75.15
учасників -- 1


234 Енергодарського навчально-виховного комплексу №1 Енергодарської міської ради Запорізької області
1 76.39 Запорізька
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Комп’ютерних наук
сумарний бал -- 76.39
учасників -- 1


235 Запорізького багатопрофільного ліцею №99 Запорізької міської ради Запорізької області
1 72.64 Запорізька
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Хімії та біології
сумарний бал -- 72.64
учасників -- 1


236 Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бердянської районної ради Запорізької області
1 71.6 Запорізька
клас
11 -- 1





села, селища міського типу
усього -- 1



Філософії та суспільствознавства
сумарний бал -- 71.6
учасників -- 1


237 Андріївської спеціалізованої різнопрофільної школи І-ІІІ ступенів Бердянської районної ради Запорізької області
1 71.7 Запорізька
клас
11 -- 1





села, селища міського типу
усього -- 1



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
сумарний бал -- 71.7
учасників -- 1


238 Мелітопольської гімназії №10 Мелітопольської міської ради Запорізької області
1 72.26 Запорізька
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Фізики та астрономії
сумарний бал -- 72.26
учасників -- 1


239 Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради
1 68.07 Запорізька
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Хімії та біології
сумарний бал -- 68.07
учасників -- 1


240 Запорізької гімназії №50 Запорізької міської ради Запорізької області
1 69.95 Запорізька
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Мовознавства
сумарний бал -- 69.95
учасників -- 1


241 Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива»
1 65.45 Запорізька
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Хімії та біології
сумарний бал -- 65.45
учасників -- 1


242 Запорізького колегіуму «Елінт» Запорізької області
1 65.71 Запорізька
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Екології та аграрних наук
сумарний бал -- 65.71
учасників -- 1


243 Запорізької гімназії №45
1 62.3 Запорізька
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Мовознавства
сумарний бал -- 62.3
учасників -- 1


244 Мелітопольської гімназії № 5 Запорізької області
1 60.88 Запорізька
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Хімії та біології
сумарний бал -- 60.88
учасників -- 1


245 Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32
1 61.48 Запорізька
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Хімії та біології
сумарний бал -- 61.48
учасників -- 1


246 Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області
1 58.38 Запорізька
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Наук про Землю
сумарний бал -- 58.38
учасників -- 1


247 Запорізького багатопрофесійного ліцею «Перспектива» Запорізької міської ради
1 58.33 Запорізька
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Екології та аграрних наук
сумарний бал -- 58.33
учасників -- 1


248 Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Запорізької області
1 57.65 Запорізька
клас
11 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Екології та аграрних наук
сумарний бал -- 57.65
учасників -- 1


249 Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області
1 52.93 Запорізька
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Екології та аграрних наук
сумарний бал -- 52.93
учасників -- 1


250 Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30
1 12.2 Запорізька
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Комп’ютерних наук
сумарний бал -- 12.2
учасників -- 1


251 Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради
8 545.46 Івано-Франківська
клас
10 -- 2
11 -- 5
9 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
ІІІ -- 4
усього -- 5



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 1
ІІІ -- 4
призери -- 5
усього -- 8



Історії
переможців -- 1
сумарний бал -- 149.23
учасників -- 2

Економіки
сумарний бал -- 55.74
учасників -- 1

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 92.29
учасників -- 1

Мовознавства
сумарний бал -- 17.5
учасників -- 1

Наук про Землю
переможців -- 1
сумарний бал -- 79.37
учасників -- 1

Фізики та астрономії
переможців -- 1
сумарний бал -- 75.48
учасників -- 1

Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 75.85
учасників -- 1


252 Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області
4 294.8 Івано-Франківська
клас
10 -- 1
11 -- 3



Переможці
І -- 1
ІІІ -- 1
усього -- 2



міста, районні центри
І -- 1
ІІІ -- 1
призери -- 2
усього -- 4



Економіки
переможців -- 1
сумарний бал -- 140.6
учасників -- 2

Математики
переможців -- 1
сумарний бал -- 77.9
учасників -- 1

Наук про Землю
сумарний бал -- 76.3
учасників -- 1


253 Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради
3 242.45 Івано-Франківська
клас
11 -- 3



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 3



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
сумарний бал -- 82.45
учасників -- 1

Мовознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 81.25
учасників -- 1

Філософії та суспільствознавства
сумарний бал -- 78.75
учасників -- 1


254 Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради Івано-Франківської області
2 165.28 Івано-Франківська
клас
10 -- 1
11 -- 1



Переможці
І -- 1
ІІІ -- 1
усього -- 2



міста, районні центри
І -- 1
ІІІ -- 1
призери -- 2
усього -- 2



Комп’ютерних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 87.69
учасників -- 1

Хімії та біології
переможців -- 1
сумарний бал -- 77.59
учасників -- 1


255 Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області
2 162.55 Івано-Франківська
клас
11 -- 2



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 2



Філософії та суспільствознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 162.55
учасників -- 2


256 Голинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуської районної ради Івано-Франківської області
2 159.19 Івано-Франківська
клас
11 -- 1
9 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
ІІІ -- 1
усього -- 2



села, селища міського типу
ІІ -- 1
ІІІ -- 1
призери -- 2
усього -- 2



Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
переможців -- 1
сумарний бал -- 83.9
учасників -- 1

Наук про Землю
переможців -- 1
сумарний бал -- 75.29
учасників -- 1


257 Калуського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10-ліцей» Калуської міської ради Івано-Франківської області
2 135.13 Івано-Франківська
клас
11 -- 2





міста, районні центри
усього -- 2



Математики
сумарний бал -- 135.13
учасників -- 2


258 Калуської гімназії Калуської міської ради Івано-Франківської області
2 132.5 Івано-Франківська
клас
11 -- 2





міста, районні центри
усього -- 2



Історії
сумарний бал -- 65.6
учасників -- 1

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
сумарний бал -- 66.9
учасників -- 1


259 Коломийського навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» Коломийської міської ради Івано-Франківської області
2 121.95 Івано-Франківська
клас
10 -- 2





міста, районні центри
усього -- 2



Технічних наук
сумарний бал -- 121.95
учасників -- 2


260 Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради
2 100.24 Івано-Франківська
клас
10 -- 1
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 2



Хімії та біології
переможців -- 1
сумарний бал -- 100.24
учасників -- 2


261 Надвірнянського ліцею Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області
1 85.26 Івано-Франківська
клас
10 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Історії
переможців -- 1
сумарний бал -- 85.26
учасників -- 1


262 Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради
1 83.95 Івано-Франківська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Технічних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 83.95
учасників -- 1


263 Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням іноземної мови Рогатинської районної ради Івано-Франківської області
1 83.95 Івано-Франківська
клас
11 -- 1





м.м. Київ, обласні центри
усього -- 1



Історії
сумарний бал -- 83.95
учасників -- 1


264 Яремчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Яремчанської міської ради Івано-Франківскої області
1 83.14 Івано-Франківська
клас
10 -- 1



Переможці
ІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Екології та аграрних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 83.14
учасників -- 1


265 Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради
1 80.6 Івано-Франківська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Технічних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 80.6
учасників -- 1


266 Войнилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуської районної ради Івано-Франківської області
1 78.8 Івано-Франківська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



села, селища міського типу
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Фізики та астрономії
переможців -- 1
сумарний бал -- 78.8
учасників -- 1


267 Рогатинської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням іноземної мови Рогатинської районної ради Івано-Франківської області
1 77.5 Івано-Франківська
клас
10 -- 1





міста, районні центри
усього -- 1



Філософії та суспільствознавства
сумарний бал -- 77.5
учасників -- 1


268 Калуського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10-ліцей» Калуської міської ради Івано-Франківської області
1 75.16 Івано-Франківська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



міста, районні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1



Екології та аграрних наук
переможців -- 1
сумарний бал -- 75.16
учасників -- 1


269 Івано-Франківської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 2
1 76.47 Івано-Франківська
клас
11 -- 1



Переможці
ІІІ -- 1
усього -- 1



м.м. Київ, обласні центри
ІІІ -- 1
призери -- 1
усього -- 1